image
Założone przez Martinę Ocampo i Meya Panizę, OSOM to znacznie więcej niż tylko miejsce, w którym można napić się kawy. To społeczność, która stara się na nowo zdefiniować to doświadczenie i sprawić, że za każdym razem będzie ono niezwykłe i wyjątkowe. W OSOM zwykłość ustępuje miejsca niezwykłości, a stereotypy pozostawia się za drzwiami. Wchodząc do środka od progu czujemy się jak w odwiedzinach u dawno niewidzianych przyjaciół. To, co wyróżnia OSOM, to przede wszystkim społeczność, bo załoga OSOM nie postrzega siebie jako zwykłych baristów, ale raczej jako integralnych członków wielkiej kawowej rodziny. Poczucie przynależności jest zaraźliwe i szybko oczywistym staje się fakt,, że OSOM to coś więcej niż klasyczny kawowy biznes; to lifestyle, w którym zakochujemy się od pierwszego wejrzenia.
W OSOM zwykłość ustępuje miejsca niezwykłości, a stereotypy pozostawia się za drzwiami.
Jak więc opisać misję i wizję OSOM? Wiele przychodzi nam do głowy, ale szybko decydujemy się oddać głos założycielkom, których celem jest oferować swoim gościom najlepszą kawę specialty, uwalniając cały jej potencjał smakowy, jednocześnie uzupełniając ją zdrowym i organicznym menu. W swoim designerskim, eklektycznym i zrównoważonym środowisku OSOM aspiruje dodatkowo do stworzenia społeczności, ponieważ OSOM stara się być marką społeczną, konceptualną, aktywną i spontaniczną. OSOM nie chce być po prostu kawiarnią. Martina i Meya zapraszają klientów do dzielenia się chwilami, wiedzą i doświadczeniami, przełamując tradycyjne bariery między baristą a gościem. Ich celem jest promowanie zrównoważonego rozwoju, pielęgnowanie pasji do szczegółów i indywidualności oraz szerzenie kultury kawy. OSOM wierzy we wspieranie społeczności, którym służy, tworząc przestrzeń, w której można się uczyć, zmieniać, ewoluować i tworzyć bez niepotrzebnych ram i etykiet.
Rodzina OSOM powiększyła się niedawno o dwa nowe ekscytujące miejsca: OSOM Coffee Cantine i OSOM Coffeehouse. Te nowe przestrzenie oferują jeszcze więcej doświadczeń, ponieważ w Coffee Cantine brunch czy lunch podane na talerzach ÅOOMI, a Coffeehouse oferuje warsztaty, spotkania, a nawet zajęcia jogi.
Atmosferę w OSOM mogłybyśmy wspominać jeszcze długo, ale nie możemy zapomnieć, że za każdym kubkiem kawy stoi palarnia z pasją. OSOM współpracuje z HOLA COFFEE, palarnią kawy specialty z siedzibą w Madrycie. Ta przyjaźń gwarantuje, że każdy kubek kawy w OSOM to podróż przez świat smaków, przygotowana z precyzją i miłością, a ich kolory to czerń i biel. Założycielki OSOM wybrały monochromatyczny mix kolekcji ÅOOMI: SALT, MESS i LUNA (ta ostatnia dostępna tylko dla klientów naszych restauracji i kawiarni), który doskonale uzupełnia estetykę kawowego atelier.
Za każdym kubkiem kawy stoi palarnia z pasją, a OSOM współpracuje najlepszymi w tej dziedzinie.
Za każdym kubkiem kawy stoi palarnia z pasją, a OSOM współpracuje najlepszymi w tej dziedzinie.

Wybierz dla siebie: