Gościnność jest najważniejsza

Wierzymy, że spotkania przy stole zbliżają ludzi do siebie. Fascynuje nas kultura kawowa i społeczność funkcjonująca wokół jedzenia, dlatego chętnie podziwiamy naszą ceramikę zarówno na domowych stołach, jak i w miejscach profesjonalnie poświęconych gościnności. Nasze kubki, talerze i miski znalazły wielbicieli w niezliczonych kawiarniach, restauracjach i hotelach na całym świecie.

  • Wyjątkowe wzornictwo
  • Niezawodna jakość
  • Lokalne rzemiosło w Europie
  • Szeroka gama kolorów i rozmiarów

Używamy ceramiki ÅOOMI w naszej kawiarni i uwielbiamy różnorodność kształtów i kolorów talerzy, nasze śniadania wyglądają dzięki nim naprawdę pięknie! Używamy ich codziennie od ponad dwóch lat i mimo tego, że codziennie myjemy je w zmywarce, wciąż wyglądają jak nowe. Klienci często pytają nas, skąd mamy takie piękne talerze i zawsze z przyjemnością polecamy ÅOOMI. 

CAFE JEN, Praga, Czechy
@cafe_jen

Dołącz do nas już dziś i zapewnij swojej firmie niepowtarzalną jakość ceramiki ÅOOMI. Załóż konto B2B, aby uzyskać preferencyjne ceny, dedykowane wsparcie naszego zespołu oraz możliwość tworzenia personalizowanych projektów. 

Załóż swoje konto już teraz:

image image

Zamówiłem kubki i talerze ÅOOMI do mojej piekarni połączonej z kawiarnią, którą prowadzę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Byłem bardzo zadowolony z jakości i wykonania już kiedy zobaczyłem je po raz pierwszy! Minęły 2 lata, a ich jakość utrzymuje się podczas codziennego użytkowania w ruchliwej kawiarni. Każde zdjęcie naszego jedzenia i kawy wyróżnia się dzięki pięknemu designowi ceramiki ÅOOMI. Zamawiamy właśnie więcej filiżanek, bo nasza firma się rozwija. 

UTOPIA BAKERY, Ras al Khaima,
Zjednoczone Emiraty Arabskie @utopiabakery.ae
image

Jesteśmy wielkimi fanami ÅOOMI - to mocna, trwała i piękna ceramika. Łatwo poczuć, że w wykonanie każdego egzemplarza włożono serce. Używamy tych filiżanek do serwowania kawy w lokalu, a także sprzedajemy wybrane produkty na naszych półkach sklepowych. Przyciągają uwagę, zwłaszcza w okresach świątecznych!

KIGALI COFFEE, Nottingham, Wielka Brytania
@kigali_notts
image

Kiedy nadszedł czas otwarcia naszej piekarni w stylu skandynawskim, gdzie wypiekamy chleb na zakwasie, przeprowadziliśmy gruntowne poszukiwania idealnej zastawy stołowej, która pasowałaby do naszej filozofii chleba i kawy: świeżej, uczciwej, głębokiej i ręcznie robionej. W ÅOOMI znaleźliśmy wszystko to, czego szukaliśmy. Wkrótce otwieramy nasz drugi lokal, a zastawa ÅOOMI będzie jednym z naszych pierwszych zakupów!

NORMA Coffee & Bakery, Budapeszt, Węgry
@norma_grand
image image