DOSTAWA

Jak długo zajmie dostawa mojego zamówienia?

Zazwyczaj paczki pakujemy i wysyłamy maksymalnie do 3 dni roboczych. Reszta zależy od firmy przewozowej, jednak zazwyczaj paczka dochodzi w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli jednak potrzebujecie szybszej wysyłki, daj nam znać na hello@aoomistudio.com — być może uda nam się trochę przyspieszyć ten proces!

Jakie są koszty dostawy?

Obecnie wszystkie zamówienia w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD. Koszt dostawy na terenie Polski wynosi 15 zł i jest darmowy dla zamówień od 200 zł.

Moje zamówienie zostało wysłane. Jak mogę sprawdzić jego status?

Kiedy produkty zostaną wysłane, otrzymasz potwierdzenie na adres mailowy podany przy zamówieniu. Znajdziesz tam numer wysyłki, której status możesz sprawdzić tutaj

Czy wysyłacie za granicę?

Tak! Wszystkie nasze produkty wysyłamy zarówno do Europy, jak i reszty świata.

ZWROTY

W jaki sposób mogę dokonać zwrotu?

Napisz do nas wiadomość na hello@aoomistudio.com. Po zgłoszeniu chęci zwrotu skontaktujemy się z Tobą mailowo i przekażemy wskazówki, co zrobić dalej. Pamiętaj, żeby zachować dowód zakupu.

Gdzie mogę odesłać reklamowane / zwracane produkty? 

Zwracane lub reklamowane produkty można odesłać na poniższy adres: 

ÅOOMI 

ul. Fabryczna 1E 

32-600 Oświęcim 

Czy zwracając zakupy otrzymam zwrot za przesyłkę?

W przypadku zwrotu produktu, zwrócimy Ci cały koszt zamówienia, łącznie z ceną przesyłką od nas do Ciebie. Koszt odesłania zwracanego towaru do nas w obydwu przypadkach leży po Twojej stronie. 

Ile mam czasu na zwrot towaru?

Na zgłoszenie zwrotu towaru masz 14 dni kalendarzowych, liczonych od dnia otrzymania zamówienia. 

Zawsze chętnie Ci pomożemy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące użytkowania naszej ceramiki, napisz na: hello@aoomistudio.com