image
Budapeszt powitał nas czerwonymi i złotymi liśćmi w powietrzu, piękną pogodą i mnóstwem ludzi siedzących w kawiarnianych ogródkach i korzystających z ostatnich słonecznych dni roku. Kiedy weszliśmy do środka przywitał nas aromat świeżo palonej kawy i widok zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów popijających kawę z naszych ceramicznych kubków ÅOOMI.

No/rma Grand otworzyła się nie tak dawno, bo w 2021 roku, ale nasza przyjaźń sięga dużo wcześniej, bo kawiarnia jest młodszą siostrą No/rma Bakery, w której ceramika ÅOOMI gości już od pięciu lat! Wspaniale było zobaczyć, że w swojej nowej, większej przestrzeni założyciele No/rmy wciąż stawiają na jakość i piękny design.

Kawiarnia jest oczywiście dobrze znana z serwowania kawy specialty. Co tydzień parzy się tam inne, unikalne ziarna Casino Mocca pochodzące z innego obszaru upraw, a wisienką na torcie są przepiękne latte arts starannie przygotowywane przez baristów No/rmy.

No/rma Grand to nie tylko świetne miejsce na kawę, ale także na brunch. Miejsce oferuje szeroki wybór sałatek, zdrowych misek i kanapek na bazie chleba na zakwasie, znajdziecie tu też mnóstwo opcji wegańskich i wegetariańskich. I wszystko to podane na ceramicznych talerzach i miskach ÅOOMI!

Menu odzwierciedla zaangażowanie w używanie świeżych, lokalnie pozyskiwanych składników, kiedy tylko jest to możliwe, a świeżo wypiekane ciastka i słodycze doskonale sprawdzą się jako deser lub złapana w biegu po mieście przekąska.

No/rma Grand oferuje również naturalne wina od Lees Brothers i organizuje kolacje inspirowane Skandynawią. Tym razem nie miałyśmy okazji spróbować, ale widok selekcji butelek na półkach sprawił, że już nie możemy doczekać się powrotu do No/rmy późnym popołudniem.

Kolekcja MESS, z której No/rma Grand korzysta już od ponad roku, doskonale uzupełniła minimalistyczną i nowoczesną estetykę kawiarni. Znów byłyśmy dumne, że nasza ceramika została wykorzystana w tak wspaniałym i wyjątkowym, ale także w tak popularnym miejscu, ponieważ po raz kolejny upewniło nas to, że nasze talerze i kubki nie mogłyby być lepiej zaprojektowane dla kawiarni i restauracji na całym świecie.

Nasza wizyta w No/rma Grand była ciepłym, pysznym i pachnącym kawą doświadczeniem. Przed wyjściem pożegnałyśmy się z wieloma pieskami, zjadłyśmy bardzo dużo puszystych i jeszcze ciepłych wypieków i złapałyśmy trochę słońca w ogródku No/rmy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne okazje do współpracy i kolejną wizytę w Budapeszcie, a tymczasem polecamy Wam wycieczkę do tego pięknego miasta!

Kolekcja MESS, z której No/rma Grand korzysta już od ponad roku, doskonale uzupełniła minimalistyczną i nowoczesną estetykę kawiarni.
Kolekcja MESS, z której No/rma Grand korzysta już od ponad roku, doskonale uzupełniła minimalistyczną i nowoczesną estetykę kawiarni.

Wybierz dla siebie: