image
Katy jest również jedną z niewielu kawiarni, do której nasz zespół nie był w stanie dotrzeć osobiście. Poprosiłyśmy zatem o wizytę w Katy fotografa Zacha T. Lopeza i jego żonę Alexis - parę, która uwielbia zarówno wizyty w Katy Coffee Lab, jak i ceramikę ÅOOMI. To właśnie po zauważeniu naszych kubków MESS w Katy, Zach i Alexis postanowili wyposażyć swoje mieszkanie w naszą ceramikę.
Kiedy odwiedzamy Katy, zawsze idziemy z zamiarem zostania tam na dłużej.
Oczywiście zapytaliśmy Alexis i Zacha, za co kochają Katy, a oni odpowiedzieli: "Uwielbiamy odwiedzać Katy Coffee Lab za ich wysokiej jakości kawę, przyjazną atmosferę i dbałość o szczegóły. Kiedy odwiedzamy Katy, zawsze idziemy z zamiarem zostania tam na dłużej. Nieustannie inspirują nas wnętrze kawiarni, naturalne światło wpadające do środka i piękna ceramika AOOMI, w której podawana jest każda kawa. Dobrze wykonane ceramiczne kubki natychmiast podnoszą jakość kawiarni i dodają uroku Katy Coffee Lab."
Bardzo dobrze współgra to z filozofią i misją Katy, ponieważ właściciele kawiarni wierzą, że: "Popijając kawę w łagodnych objęciach świtu, odnajdujemy nasze 'ikigai', nasz powód do istnienia. W tych spokojnych chwilach odsłania się zawiłe piękno życia, symfonia istnienia, grana w łykach i oddechach, łącząca nas z celem większym niż my sami".
Kiedy patrzymy na Fernando Guerrero; menedżera Katy trzymającego nasze kubki MESS, uśmiechamy się lekko, myśląc o naszym małym chaosie kropek dziwnie pasującym do spokojnego i prostego wnętrza kawiarni. I naprawdę, NAPRAWDĘ chcemy ją odwiedzić.
Popijając kawę w łagodnych objęciach świtu, odnajdujemy nasze 'ikigai', nasz powód do istnienia.
Popijając kawę w łagodnych objęciach świtu, odnajdujemy nasze 'ikigai', nasz powód do istnienia.

Wybierz dla siebie: