image
Opowiedz nam pokrótce, czym się zajmujesz i jaka była Twoja zawodowa droga.

Moja praca zawodowa ma kilka "odnóg". Zajmuję się szeroko pojętym PRem polskich marek, managementem osób publicznych oraz produkcją eventów. Wszystko zaczęło się, gdy po studiach zaczęłam pracę w agencji produkcyjnej: to tam zdobyłam pierwsze doświadczenie i zderzyłam się z tym, czym chciałam się zajmować. Dzisiaj pracuję już na własny rachunek.

Jakie cechy charakteru są według Ciebie kluczowe w Twojej branży?

Odpowiedź na to pytanie jest złożona. Na pewno potrzeba dobrej organizacji, znajomości branży czy kreatywności, ale jeśli miałabym ocenić, co jest kluczowe to powiedziałabym: wysoka kultura osobista, umiejętność spokojnego zarządzania kryzysem (emocje w tym zawodzie najczęściej są wrogiem), ciekawość, dobra komunikacja i dbanie o relacje.

Kochamy nasz dom, a od kiedy dołączył do nas synek, udomowiliśmy się tu jeszcze bardziej.
Jak długo mieszkasz w swoim mieszkaniu i co spowodowało, że to właśnie je wybraliście na swój dom?

Jesteśmy tu od około pięciu lat. Urzekła nas lokalizacja (mieszkamy w parku), intymność (nasze osiedle to tylko cztery budynki), ale też samo mieszkanie. Dzięki przeszkleniu ścian mamy dużo światła, a to było dla nas bardzo ważne. Kolejny plusem była spora strefa balkonowo-tarasowa, z której od wiosny cały czas korzystamy.

Czym dla Ciebie jest dom?

Słowo dom to dla mnie zarówno przestrzeń fizyczna, jak i koncept emocjonalny. Ma cztery ściany, ale najważniejsze jest dla mnie wszystko to, co je wypełnia: spotkania z przyjaciółmi, weekendowe rodzinne śniadania, długie tulenie się i chichranie z synkiem, poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Kochamy nasz dom, a od kiedy dołączył do nas synek, udomowiliśmy się tu jeszcze bardziej.

Czy masz jakieś swoje ulubione domowe rytuały? Co pomaga czuć Ci się dobrze na co dzień?

Moja praca funduje mi sporo intensywnych przeżyć i spotkań, więc dom to dosłownie moja oaza, w której muszę szybko naładować swoje baterie. Dlatego mam sporo rytuałów, począwszy od obowiązkowej porannej kawy bez telefonu. Staram się też pilnować odkładania pracy około osiemnastej po południu i wtedy spędzamy rodzinnie czas na naszym tarasie, zwieńczony machaniem "papa" do słoneczka!

Czy lubisz gotować? Jeśli tak, to jakie potrawy lubisz przygotowywać najbardziej?

Wstyd przyznać, ale przez lata nie gotowałam. Mieszkanie w centrum Warszawy i intensywna praca sprawiły, że korzystałam z oferty lunchowej restauracji. Od czasu, gdy mieszkamy w parku, trochę się to zmieniło i zaczynam rozumieć, na czym polega słynna przyjemność z gotowania. Lubię przygotowywać śniadania i eksperymentować z różnymi bowlami.

Posiadasz naszą ceramikę od lat. Dlaczego akurat ÅOOMI?

ÅOOMI pojawiło się w naszym domu wiele lat temu. Moje oko przykuła kolekcja MESS, którą wyhaczyłam na waszym IG i od tego czasu ÅOOMI towarzyszy nam przy różnych okazjach, ale też w życiu codziennym. Moją poranną kawę piję tylko w kubku ÅOOMI! Lubię wspierać jakościowe polskie marki, szczególnie te tworzone przez kobiety.

Lubię wspierać jakościowe polskie marki, szczególnie te tworzone przez kobiety. Moją poranną kawę piję tylko w kubku ÅOOMI!
Lubię wspierać jakościowe polskie marki, szczególnie te tworzone przez kobiety. Moją poranną kawę piję tylko w kubku ÅOOMI!

Wybierz dla siebie: