image
Odwiedziłyśmy Bageri w październiku 2022 roku i wciąż nie możemy zapomnieć zapachu kawy unoszącego się w ich pięknym wnętrzu. Zakochałyśmy się w neutralnych, delikatnych kolorach, świetle i przestrzeni, którą dopełniały nasze kubki, które Bageri zdecydowało się spersonalizować.Położone w Dubai Design District, Bageri Form harmonijnie uzupełnia kreatywną energię, która je otacza. Sama dzielnica jest tętniącym tyglem artystycznych inspiracji, a filozofia autentyczności i rzemieślniczego wypieku Bageri Form doskonale współgra z klimatem dzielnicy (w końcu wypieki Bageri to małe dzieła sztuki.) Dubai Design District jest również bardzo ruchliwy ze względu na wiele wydarzeń i konferencji odbywających się w okolicy, ale nie mogłybyśmy wyobrazić sobie lepszego sposobu na czekanie na taksówkę niż trzymając personalizowany kubek świeżo parzonej kawy w ręku.
Filozofia Bageri Form to przede wszystkim autentyczność.
W Bageri Form autentyczność to coś więcej niż tylko modne hasło; to esencja tego miejsca i pierwsze słowo, które przyszłoby nam do głowy, żeby określić tę kawiarnię. Specjalizując się w ręcznie robionych specjałach, ekipa Bageri każdego dnia tworzy najświeższe wypieki, mistrzowsko podnosząc klasykę piekarniczą na każdym etapie procesu pieczenia. Założyciele Bageri Form wierzą, że aby zapewnić niezrównany smak i jakość nie można wybierać drogi na skróty. Ich ciasto fermentuje przez co najmniej 24 godziny przed wypiekiem, dając początek rustykalnym chlebom i kruchym viennoiserie, które zachwycają kubki smakowe przy każdym kęsie.

Jedną z wyjątkowych cech Bageri Form jest to, że popijając kawę specialty przy barze, można obserwować załogę Bageri w akcji, pracującą nad wypiekami od początku do końca. Jest to autentyczna podróż przez tradycyjne metody pieczenia, która dodaje dodatkową warstwę uznania dla ich pysznych kreacji. Uwaga! Obserwowanie, jak ciasta powoli rosną zyskując złotą i piękną opaleniznę, o której wszyscy marzymy przed latem może być bardzo hipnotyzujące..

Oprócz wyjątkowych wypieków, Bageri Form zaspokaja również pikantne zachcianki dzięki świeżemu rustykalnemu chlebowi bez drożdży i pikantnym danish pastries, takim jak ten z pieczonym bakłażanem, kozim serem i granatem, który wciąż śni się nam czasem w nocy.
Bageri Form korzysta z ceramiki ÅOOMI już ponad rok i jesteśmy dumne i szczęśliwe, że możemy być częścią ich podróży w kierunku autentyczności i piekarniczej perfekcji. Bageri było jedną z pierwszych kawiarni, które zdecydowały się wybrać naszą linię kubków B z kolekcji IRIS. Właściciele Bageri spersonalizowali je dodatkowo dodając swoje logo, więc teraz każdy kubek kawy ma na ściance w środku napis BAGERI FORM, który pojawia się powoli podczas picia. To taki mały detal, ale wierzymy, że jest to również coś, co zachęca klientów do fotografowania, więc instagramowy profil Bageri jest pełen tagów z pięknymi zdjęciami i filmami zrobionymi przez miłośników kawy w Dubai Design District.

Jesteś właścicielem kawiarni lub restauracji i chcesz poprawić wrażenia swoich klientów, zamawiając spersonalizowane kubki i talerze? Wyślij nam wiadomość tutaj.

Wybierz dla siebie: