image
&KITH oferuje swoim gościom nie tylko pyszne jedzenie, ale także kawę specialty. Podczas wizyty dowiedziałyśmy się, że ich kawa jest uprawiana i produkowana wyłącznie przez rdzenne kobiety z wyżyn Meksyku, żeby zapewnić gościom dostęp do najbardziej ekscytujących opcji kawowych w branży. Kawa w &KITH jest ultra gładka, pochodzi z lokalnej palarni i charakteryzuje się karmelowym finiszem. Kawową ofertę dopełniają smakowe latte, espresso Freddo, a nawet kawa o smaku creme brulee. Podczas naszej wizyty postanowiliśmy spróbować czegoś nowego i zamówiłyśmy hiszpańskie różaną i pistacjową latte, które świetnie prezentowały się podane w ceramicznych kubkach ÅOOMI.
Po brunchu czas na deser zaserwowany na pięknym ceramicznym talerzu!
Po brunchu macie jeszcze zazwyczaj ochotę na coś słodkiego? &KITH współpracuje ze specjalizującą się w deserach i ciastach BakerStCakes, razem dostarczają gościom &KITH niezapomnianych słodkich doświadczeń. Do tego, prawdziwą wisienką na torcie jest “milk cake” czyli w wolnym tłumaczeniu mleczne ciasto, które codziennie przygotowywane jest przez właściciela &KITH na miejscu według rodzinnej receptury. Próbowanie tych wszystkich słodyczy podanych na naszych kamionkowych ceramicznych talerzach mogłoby dla nas trwać wiecznie!
Właściciel &KITH wybrał do swojej kawiarni kolekcje MESS, DUST i HAZE. Delikatne odcienie kamionkowych ceramicznych talerzy i kubków są doskonałym uzupełnieniem eklektycznego wystroju kawiarni, czyniąc ją idealnym miejscem na pyszny brunch lub kubek kawy specialty.
MESS, DUST AND HAZE - ceramiczne trio idealne.
MESS, DUST AND HAZE - ceramiczne trio idealne.

Wybierz dla siebie: